Czynne

Pn.–Pt.: 8.00 - 20.00

So: 9.00 - 12.00

Nd: 9.00 - 11.00

Kontakt

Nerudova 1040

735 81 Bohumín (zobrazit na mapě)

Tel.: 604 957 560

Email: abvet@seznam.cz

KrmivaNabídka krmiv pro Vaše čtyřnohé kamarádky, kterou můžete u nás zakoupit. Tento prodej krmiva se řídí následujícími obchodními podmínkami.Jméno a příjmení Telefon
Ulice Fax
Město/obec E-mailová adresa
PSČ
Poznámka
Kontrolní otázka Kolik je 4 + 2?

Seznam zboží

Eminent Adult Eminent Adult
- pro dospělé psy malých a středních plemen. Speciální receptura je vytvořena s ohledem na specifické požadavky malých a středních plemen psů. Lehci stravitelné bílkoviny 26% (kuřecí maso) a ideální hladina tuků 15% (zejména drůbeží tůk a kokosový olej) s optimálním poměrem omega 6 a 3 mastných kyselin zajišťují vynikající kondici a vitalitu.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Lamb and Rice Eminent Lamb and Rice
-pro psy se zvýšenou citlivostí. Řada psů má citlivé zažívání nebo trpí potravinovými alergiemi či kožními problémy. Speciální krmivo s obsahem jehněčího masa a rýže je určeno právě pro hypoalergenní výživu. Kokosový olej a rýže jako vynikající zdroje lehce stravitelné energie společně s mannanoligosacharidy(MOS) a výtažkem z Yuccy podporují správnou činnost trávicího traktu. Do krmiva je přidán chondroitin, glukosami a chelátové formy (lépe stravitelné) vybraných minerálních prvků.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Adult large breed Eminent Adult large breed
-pro despělé psy velkých a obřích plemen. Velká a obří plemena jsou mohutná, jejich kostra je zatěžována vyšší hmotností , a proto potřebují výživu adekvátní svým potřebám. Optimální poměr bílkovin (25%) a tuků (13%) s vysokou stravitelností, správná minerální výživa s komplexem vitamínů a speciálních přídavků včetně chondroitinu a glukosaminu a chelátových forem (lépe stravitelných) vybraných minerálních prvků, zejména manganu, prospívají organismu psů velkých plemen.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Adult mini Eminent Adult mini
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Energy Eminent Energy
- pro aktivní psy s vysokou fyzickou zátěží. Receptura krmiva je speciálně vytvořena na vysokou fyzickou zátěž, které jsou sportovně aktivní a pracovní psi vystaveni. Vysoká hladina stravitelných bílkovin 31% (kuřecí maso) a tuků 22% (drůbeží tuk) dovává psům v extrémních podmínkách dostatek energie a společně s optimálním poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin zajišťují vynikající kondici a vitalitu. Extrakt z novozélandské slávky je zdrojem chondroitinu, který podporuje namáhané klouby.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Maxi junior Eminent Maxi junior
- pro březí a kojící feny a štěňata velkých a obřích plemen - větší velikost granulí. Růst štěňat velkých a obřích plemen klade zcela odlišné nároky na výživu. Speciální receptura podporuje jejich růst a vývoj optimální hladinou proteinů (28%), tuků (14%), vápníku (1,1%), fosforu (0,9%) a komplexem vitamínů a speciálních přídavků včetně chondroitinu a glukosaminu a chelátových forem (lépe stravitelných) vybraných minerálních prvků
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Puppy large breed Eminent Puppy large breed
- pro březí a kojící feny a štěňata velkých a obřích plemen. Růst štěňat velkých a obřích plemen klade zcela odlišné nároky na výživu. Speciální receptura podporuje jejich růst a vývoj optimální hladinou proteinů (28%), tuků (14%), vápníku (1,1%), fosforu (0,9%) a komplexem vitamínů a speciálních přídavků včetně chondroitinu a glukosaminu a chelátových forem (lépe stravitelných) vybraných minerálních prvků.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Puppy mini Eminent Puppy mini
-pro březí a kojící feny a štěňata malých a středních plemen. Receptura krmiva plně pokrývá specifické požadavky mladého organismu. Ideální hladina lehce stravitelných bílkovin 30% (kuřecí maso) a optimální obsah tuků 17% (zejména drůbeží tuk a kokosový olej) dodávají štěňatům dostatek energie a společně s vyváženýcm poměrem makro a mikroprvků, vitamínů a dalších účinných látek zajišťují správný růst a vývoj štěněte.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Sensitive Eminent Sensitive
- pro psy se zvýšenou citlivostí. Krmivo je určeno pro psy se zvýšenou citlivostí na krmivo, pro alergické psy nebo při průjmových potížích. Receptura vychází ze speciálně upravovaného masa (kuřecí maso) a obilovin, které společně s řepnou vlákninou zajišťují lehkou stravitelnost a správnou funkci trávicího traktu. Optimální hladina proteinů (25%), tuků (13%), vyvážený poměr makro a mikro prvků, vitamínů a dalších účinných látek prospívá celkovému zdraví organismu.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent Senior Light Eminent Senior Light
-pro starší psy a psy se sklony k nadváze. Psi v pozdějším věku a psi se sklony k nadváze mají citlivější organismus. Snížená hladina bílkovin (19%) a tuků (8%) společně s vyšším zastoupením rýže usnadňuje stravitelnost. Specíální řepná vláknina a mannanoligosacharidy podporují činnost trávicího traktu a optimální hladina taurinu a vitamínů zabraňuje předčasnému stárnutí buněk.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks

Eminent puppy milk Eminent puppy milk
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks


Eminent cat Eminent cat
- pro dospělé kočky. Receptura byla vytvořena na základě nutričních požadavků. Optimální hladina lehce stravitelných bílkovin (32%) a tuků (14%) společně s vyváženým poměrem omega 6 a omega 3 mastných kyselin zajišťují vynikající kondici a vitalitu. Krmivo obsahuje speciální rostlinnou vlákninu, která působí preventivně proti vzniku bezoárů a snadňuje jejich průchod trávicím traktem.
Velikost : 
Cena: 
Počet:   ks