Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski

Často kladené dotazy

Některé dotazy klientů se často opakují. Než zavoláte nebo napíšete email, zkuste se podívat, jestli už se na podobnou otázku neptal někdo před Vámi.

Ale když odpověď na svou otázku nenajdete, klidně volejte, rádi Vás uslyšíme.

 

Zavolejte nám +420 604 957 560
Nebo se objednejte skrz náš formulář.

Kolik stojí očkování?

Otázky na ceny je vždy těžké zodpovědět, protože zpravidla existuje více variant řešení a každá je cenově jinak náročná. V ČR je z pohledu legislativy povinné pouze očkování proti vztekilně. Na trhu je mnoho výrobců vakcín, přičemž jsou dostupné vakcíny, které se očkují ročně, ale také vakcíny, které se přeočkovávají jednou za tři roky. Je tedy velice obtížné najít jednoduchou odpověď na zdánlivě snadnou otázku, „Kolik stojí očkování“. Obecně lze říci, že nejlevnější očkování proti vzteklině poskytuje ABVET za cenu necelých 200,- Kč.

Nabízíte také krmiva?

Ano. Primárně se zaměřujeme na prodej funkčních veterinárních diet, např. pro pacienty s alergiemi, onemocněním ledvin nebo kůže. Stejně tak nabízíme výživové doplňky a prodej standardních krmiv. Než si objednáte dietu, doplněk stravy nebo krmivo, prosím ujistěte se telefonicky, že Vámi požadované je dostupné.

Musím se na vyšetření objednat?

Ortopedičtí pacienti

Ano. U všech pacientů s ortopedickými potížemi je nezbytné, aby se na vyšetření předem objednali. Ortopedický tým ABVET je bohužel v současnosti vytížen tak, že okamžitá diagnostika klienta, který přijde bez objednání, není možná.

Ostatní pacienti

Ano. Vždy a na všechna ošetření je lepší si rezervovat termín a čas návštěvy. Neobjednaní pacienti bývají zpravidla ošetřeni také, nicméně čekání na volný prostor mezi objednanými pacienty bývá velmi dlouhý. Prosíme tedy, objednejte si termín návštěvy předem.

Akutní pacienti

Ne. Z povahy věci je zřejmé, že akutní pacienti nemohou být objednaní a jsou vždy ošetřeni přednostně před všemi objednanými klienty. Pokud se k nám chystáte s akutním pacientem, zavolejte prosím, že jste na cestě, stručně nám popíšete jaký problém řešíte a my se na Váš příjezd připravíme s předstihem. Můžeme tak ušetřit vzácné minuty, které mohou rozhodovat o přežití vašeho mazlíčka.

Máte pohotovost?

Ano. Pohotovostní služba je dostupná v sobotu, v neděli a o víkendech mimo otevírací dobu a to vždy do 19:00 hod. V pracovní dny a v nočních hodinách o víkendech a ve svátky pohotovost neposkytujeme.

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace