Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana O klinice

O klinice

Veterinární klinika ABVET byla založena v roce 2004 s jasným cílem. Poskytovat svým klientům a pacientům nejvyšší úroveň zdravotní péče při udržení přiměřené cenové hladiny. Tento přístup je i dnes základním principem naší práce.

Tým osmi lékařů, z nichž někteří jsou certifikovanými specialisty a šesti veterinárních sester, bez jejichž obětavé práce bychom nikdy nedosáhli výsledků, na které jsme dnes právem hrdí. Lidé, kteří se každý den snaží, aby klienti kliniky ABVET odcházeli spokojení a naši pacienti zdraví.

Naši lékaři

Ortoped specialista, zkušený neurolog, člověk s nadhledem a lékař s bohatou praxí. Zakladatel a majitel kliniky, motor, který žene vpřed všechny své kolegy a dodává sílu a naději svým  klientům a pacientům. Kolegové a zaměstnanci si nejvíce váží jeho zkušeností a energie, kterou věnuje dalšímu rozvoji svých lékařských dovedností i celé kliniky.

MVDr. Tamara Sobalová

Studium: VFU Brno

V klinice od: 2006

Zaměření: Kardiologie, Anesteziologie


Certifikace Certifikace

Po studiu na VFU v Brně se stala jedním z prvních zaměstnanců kliniky, se kterou spojila celou svou dosavadní kariéru. Svůj postgraduální rozvoj zaměřila na kardiologii a dnes je v této disciplníně v našem regionu vyhledávaným odborníkem, o čemž svědčí množství pacientů nejen z ČR, ale také ze zahraničí. Kolegové si nejvíce váží její bezmezné ochoty a obětavosti.

MVDr. Pavlína Gallusová

Studium: VFU Brno

V klinice od: 2010

Zaměření: Chirurgie, dermatologie, interní medicína


Certifikace Certifikace Certifikace Certifikace

Třetí nejdéle sloužící člen lékařského týmu. Po nástupu na kliniku se rychle zabydlela na operačním sále, který se stal brzy jejím královstvím. Členka Společnosti Evropských Veterinárních Dermatologů, pravidelně se účastní setkání a workshopů této odborné organizace. Z nabytých zkušeností nyní těží všichni dermatologičtí pacienti, kteří k nám zavítají. Kolegové si váží preciznosti a rychlosti, se kterou pracuje.

MVDr. Marie Tománková

Studium: VFU Brno

V klinice od: 2010

Zaměření: Oftalmologie, Interní medicína, drobní savci


Certifikace Certifikace Certifikace Certifikace Certifikát 3

Brzy po studiu se přidává k tehdy tříčlenému lékařskému týmu a stává se jeho pevou součástí. Záhy se zaměřuje na oční medicínu a komplexní péči o naše nejmenší pacienty, drobné savce. V rámci svých odborností absolvuje řadu workshopů a kongresů. Získané dovednosti obratem zavádí do lékařské praxe naší kliniky. Kolegové si na ní váží upřímnosti a zkušeností, které významně přispívají ke skvělým výsledkům celého týmu.

Svou kariéru veterinárního lékaře zahájila na pozici instrumentářky na našem operačním sále. Její touha pracovat jako lékař ABVET byla tak silná, že vypomohla ostatním členům týmu na odborně nižší pozici, aby se po pár měsících stala pevnou součástí týmu lékařů. Obecný zájem o kočky proměnila v profesní dráhu a dnes je primárním lékařem všech našich pacientů tohoto druhu. Kolegové si váží její pracovitosti a spolehlivosti.

MVDr. Miloš Čtvrtníček

Studium: VFU Brno

V klinice od: 2014

Zaměření: Ortopedie, chirurgie, onkologie, stomatologie


Certifikace Certifikace Certifikace Certifikace Certifikace

Do týmu ABVET ze zapojil po předchozím pracovním kontaktu s klinikou a během krátké doby se stal stabilním a důležitým členem týmu. Do našich řad jej přilákala úroveň medicíny, kterou poskytujeme svým pacientům a vybavení kliniky, které všem lékařům umožňuje pracovat a léčit bez omezení. Jeho primárními obory jsou ortopedie, chirurgie, stomatologie a onkologie. Kolegové si váží jeho cílevědomosti a schopnosti učit se novým dovednostem.

MVDr. Nikol Holeszová, certCAAPR

Studium: VFU Brno

V klinice od: 2019

Zaměření: Fyzioterapie, interní medicína


Fyzioterapie a rehabilitace se v posledních letech staly důležitou součástí rekonvalescence všech ortopedických a neurologických pacientů. Rychle se rozvíjející obor, který přináší výsledky nás přivedl k rozhodnutí angažovat pro tuto odbornost odborníka. Brzy po svém začlenění do našeho týmu ukázala, že naše volba byla správná a úzká spolupráce s ortopedickým týmem pod jednou střechou je jedinečná svého druhu široko daleko. U kolegů je oblíbená díky své pracovitosti a neustálému rozvoji svých dovedností.

Naše sestřičky

Vladimíra Kolářová

Studium: Tauferova SOŠ veterinární, Kroměříž

V klinice od: 2016

Zaměření: Sálová sestra


I přes své mládí již velmi zkušená sálová sestra, díky stovkám absolvovaných chirurgických zákroků nejrůznějších obtížností. Chirurgové, s nimiž tvoří velmi dobrý a sehraný tým, oceňují zejména její pečlivost a trpělivost, se kterou řeší všechny stresové situace.

Petra Špornová

Studium:

V klinice od: 2014

Zaměření: Sálová sestra


Certifikace

Hlavní sálová sestra. Pozorná a pečlivá. Své mnohaleté zkušenosti s anestezií a instrumentáriem využívá při těch nejkomplikovanějších operacích. Její kolegové si nejvíce cení pozitivní energie, kterou kolem sebe neustále vyzařuje a to i v těch nejdelších dnech plných úporné práce.

Andrea Trinerová

Studium:

V klinice od: 2013

Zaměření: Ambulantní sestra


Jako všichni ostatní, také Andrea má v týmu nezastupitelnou roli. Přesnost a rychlost, se kterou řeší denní starosti klientů a pacientů v ambulanci jsou vlastnosti, díky kterým fungují pracovní postupy kliniky jako dobře promazaný stroj. Kolegové si nejvíce cení její ochoty, pečlivosti a pozitivní nálady ve všech situacích.

Veronika Viktorínová

Studium:

V klinice od: 2014

Zaměření: Ambulantní sestra


Vrchní sestra kliniky ABVET. Spolehlivá, přesná a pečlivá. Její schopnosti organizovat práci všech členů týmu, přehled o veškerém dění na pracovišti a ochota pomoci všem kolegům jsou pro provoz kliniky neocenitelné. Přísná když je potřeba, férová za všech okolností. Neustále pozitivní.

Zuzana Seidlerová

Studium:

V klinice od: 2020

Zaměření: Ambulantní sestra


V roce 2020 se stala jednou z nových tváří kliniky. Nezalekla se enormního pracovního náporu, velmi rychle si osvojila potřebné dovednosti a díky vrozeným komunikačním schopnostem se stala okamžitě posilou, na kterou se mohou ostatní členové týmu spolehnout.

Mgr. Karolína Geboliszová

Studium: Ostravská Univerzita

V klinice od: 2020

Zaměření: Hospitalizační sestra


Po studiu oboru systematická biologie se rozhodla spojit začátek své profesní dráhy s ABVET. Rychlá adaptace na nové prostředí, schopnost učit se nové dovednosti a bezedná zásoba empatie s pacienty, kteří to nejvíce potřebují. Vlastnosti, které Karolínu zdobí, a které u ní všichni kolegové oceňují.

Adéla Beinhauerová

Studium:

V klinice od: 2020

Zaměření: Hospitalizační sestra


Zájem o práci se zvířaty byl u Adély, vystudované zdravotní sestry, tak silný, že ji zavedl až na opačnou stranu světa, do Kanady. Zdejší pobyt spojila s výcvikem psů a po návratu se rozhodla spojit s péči o zvířata, pro změnu ta nemocná, i svou českou profesní dráhu. Pečlivost, smysl pro detail a vysoké pracovní nasazení jsou vlastnosti, kterými Adéla oplývá, a které si u ní její kolegové považují

Management kliniky

David Gallus

Studium:

V klinice od: 2018

Zaměření: manažer kliniky


Odpovědnost za finanční kondici kliniky, komunikace s farmaceutickými firmami a zahraničními dodavateli chirurgického materiálu, řešení každodenních situací s klienty i vlastními kolegy. Ale také výměna žárovky, oprava kapajícího kohoutku nebo rychlá náprava situace kdy „ten počítač se mnou prostě nespolupracuje“. To a ještě mnoho dalšího má v popisu práce manažer  úspěšné veterinární kliniky, kterou ABVET bezesporu je. Kolegové si na něm cení, že se z uvedeného mixu zatím nezbláznil.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace