Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana BlogVeselé Vánoce!

Veselé Vánoce!

Vážení klienti,

 

Vánoce se nezadržitelně blíží i k nám. A protože doma máme všichni nějakou spřízněnou duši, upravujeme na sváteční čas ordinační dobu.

 

Klidné svátky přejeme těm z Vás, kteří k nám chodíte pravidelně v rámci preventivní péče, kterou dopřáváte svým parťákům ze zvířecí říše.

 

Pohodovou atmosféru u vánočního stromečku přejeme také Vám, kteří využíváte pro preventivní péči služby některého z našich skvělých kolegů, ke kterému to máte třeba blíže, ale když máte nějaký větší zdravotní problém, s důvěrou se na nás vždy obrátíte…

 

… a příjemné chvíle s rodinou a nejbližšími u štědrovečerní večeře pak přejeme těm, kteří během roku přijeli za naší péčí stovky kilometrů daleko. Ať už to byla Vídeň, Bratislava, Fåker uprostřed Švédska, nebo různé části velkého Polska jako Wroclaw, Lublin, Bialystok, Olstyn, Szczecin nebo Gdynia.

 

Vy všichni jste nám celý rok projevovali nekonečnou důvěru, protože jste do našich rukou vkládali zdraví a mnohdy i životy svých přátel.

 

Děkujeme a přejeme Vám vše dobré!

Tým ABVET

Mějte přehled s abvetem

Novinky a informace onaší klinice rovnou do vašeho e-mailu

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace