Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana BlogABVET v novém kabátě

ABVET v novém kabátě

Posledních pár let se všichni v ABVET bavíme o tom, že by bylo fajn, kdyby podoba naší komunikace s Vámi, našimi klienty, odpovídala úrovni služeb, kterou Vám dokážeme nabízet. A nutno přiznat, že se nám to dlouho nedařilo.

Vždy jsme využili čas, energii a peníze na něco jiného. Jednou přišel po osmé večer pacient s akutním problémem s páteří, takže místo pracovní večeře nad podobou nového webu se šlo operovat.

 

Jindy jsme čas dříve vyhrazený pro práci na vlastní propagaci operativně využili pro účast na odborném workshopu, kde jsme si osvojili nové postupy při stabilizaci aktuního pacienta.

 

No a když už se zdálo, že jsme vyšetřili trochu toho času, raději jsme vyhrazené peníze použili na nákup nového, lepšího vybavení pro operační sál. PRostě přesně jak nás znáte, pacient a zvýšení pravděpodobnosti úspěšné léčby vždy na první místě.

 

Tak to šlo až do konce roku 2019, kdy jsme si jasně řekli… „Nový web a vše kolem bude pro rok 2020 priorita“. A protože jsme veterináři a ne politici, když řekneme, že je něco priorita, tak na tom skutečně makáme. Nebylo to snadné, trochu nás zpomalil COVID, ale nakonec se vše podařilo k naší spokojenosti a my Vám s radostí představujeme nový web ABVET.

 

Sekce s články a novinkami postupně plníme obsahem a věříme, že Vy, naši klienti, nyní získáváte informace ve formě, jakou si zasloužíte.

Mějte přehled s abvetem

Novinky a informace onaší klinice rovnou do vašeho e-mailu

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace