Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana BlogÚprava ordinační doby

Úprava ordinační doby

Vážení klienti, chystáme se zkrátit ordinační dobu. Dosud jsme Vám byli k dispozici ve všední dny od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00. To se od 1. 6. 2021 trochu změní a ordinační doba bude končit v 18.00. Ano, snažili jsme se taky vymyslet nějakou reklamštinu, jako to dělají různí operatoři, dodavatelé energií a jiní, kteří mají k dispozici týmy reklamních expertů a odborníků. Vymýšleli jsme, jak Vám napsat, že zkrácení ordinační doby provádíme v rámci zlepšení našich služeb. Ale my s Vámi hrajeme vždycky fair play. Jsme si vědomi, že to žádné zlepšení není. Ale uděláme vše pro to, aby to nebylo ani zhoršení. Na ABVET duši, na psí uši, na kočičí svědomí.

Proč zkracujeme ordinační dobu

ABVET. To, čím jsme. To, jaké služby poskytujeme. To netvoří digitální RTG, špičkový sonografický přístroj, rychlá vlastní laboratoř ani perfektní instrumentárium, na které se můžeme spolehnout i při těch nejsložitějších operacích. ABVET, to jsou především lidé. Lidé, se kterými se slyšíte v telefonu, potkáváte se s nimi v čekárně či přímo v ordinaci. Jsou to lékaři, lékařky a sestřičky, kteří dnes a denně pracují s jediným cílem. Vyléčit nebo zachránit Vašeho mazlíčka. Jsou to lidé, kteří s Vámi sdílejí radost, když se nám společně něco podaří, i hluboký smutek či dokonce upřímné slzy, když nás opustí pacient, kterému jsme ani přes veškerou snahu a znalosti nedokázali pomoci. Lidé, kteří mnohdy staví svou práci, práci pro Vás a Vaše milé čtyřnohé přátelé, na první místo. Před své koníčky, přátelé, často i rodinu. Lidé, pro které je jejich práce především poslání.

 

Vše na světě však musí být v rovnováze. Tam kde rovnováha není dojde dříve či později ke třesku a ten málokdy přinese něco dobrého. A i my se nyní o rovnováhu snažíme. Snažíme se vytvořit takové podmínky, aby Vás naše sestřičky vítaly v čekárně s úsměvem na rtech, aby tým našich lékařů pracoval s jasnou myslí a pevnou rukou. Tak, aby naši pacienti odcházeli zdraví. To je náš cíl, to je naše cesta.

A co dále?

Nemyslete si, neřekli jsme si, že zkrátíme ordinační dobu a tím to hasne. Týdny velmi intenzivně pracujeme na zlepšení efektivity objednávání klientů. Investujeme čas, úsilí i finance do toho, abychom i přes zkrácení ordinační doby dokázali ošetřit minimálně stejné množství pacientů. A my to zvládneme!

Mějte přehled s abvetem

Novinky a informace onaší klinice rovnou do vašeho e-mailu

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace