Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana SlužbyDrobní savci

Drobní savci,
malí, ale stejně důležití

Jak probíhá vyšetření?

Jaká pro Vás máme řešení?

Přečtěte si více, nebo se rovnou objednejte na konzultaci.

 

 

Zavolejte nám +420 604 957 560

Nebo se objednejte skrz náš formulář.

 

 

 

 

Garant oboru

MVDr. Marie Tománková

Diagnostika

ODBORNOST

Naši nejmenší pacienti se obvykle spoléhají na odbornost a zkušenosti MVDr. Marie Tománkové, která klade na správné stanovení jejich diagnózy stejný důraz jako u pacientů mnohem větších.

KLINICKÉ VYŠETŘENÍ

Základní diagnostikcá metoda, jejíž pečlivé a správné vedení nás velmi často přivede na správnou stopu a nalezení správné diagnózy je tak velmi rychlé.

RTG

Digitální RTG je nezbytným vybavením každého ortopedického pracoviště. Onemocnění dentice u hlodavců, odhalení močových kamenů u morčat a králíků nebo tympanie, ve všech těchto případech je kvalitní RTG snímek nenahraditelným pomocníkem.

SONO

Špičkový přístroj MyLab7 je neocenitelným pomocníkem při odhalování potíží trávicícho traktu a močového a pohlavního aparátu.

LABORATOŘ

Vlastní laboratoř nám umožňuje zásadní snížení rizik před anestezií, která je při mnohých diagnostických konzultacích nezbytná.

CT & MRI

Nejednou nás postupné hledání správné diagnózy dovede i s malými savci k využití CT nebo magnetické rezonance. Při onemocnění nosních dutin králíků jde o neocenitelné zobrazovací metody, jejichž zprostředkování dokáže zařídit bez čekání.

Léčba & Chirurgie

GIT

Díky rychlému metabolismu drobných zvířat mohou být všechny potíže na zažívacím traktu život ohrožující. Broušení nebo trhání zubů, záněty, tympanie, ileus nebo cizí tělesa v trávicím traktu. Vždy jsme připraveni Vám Conjuctivitida, keratitida, vředy na
rohovce, katarakt.
Conjuctivitida, keratitida, vředy na
rohovce, katarakt.
Conjuctivitida, keratitida, vředy na
rohovce, katarakt.

pomoci.

POHLAVNÍ APARÁT

Ovariální cysty u morčat, tumory dělohy u králíků nebo nebo nádory mléčné žlázy jsou jen vybrané problémy, se kterými se setkáváme nejčastěji. Mezi preventivní úkony patří kastrace nebo řešení prodloužené říje u fretek.

SRTS A KŮŽE

Řešení parazitárních, bakteriologických i mykotických infekcí.

MOČOVÉ ÚSTROJÍ

Management akutního i chronického selhání ledvin. Urolity, sludge, cystitidy.

OFTALMOLOGIE

Ani nejmenším se nevyhýbají conjuctivitida, keratitida, vředy na rohovce, katarakt a jiné.

ENDOKRINOLOGIE

Diabetes nebo inzulinom patří mezi běžně se vyskytující endokrinologické potíže, s jejichž řešení máme zkušenosti.

Domácí péče

INFORMACE

Při převzetí pacienta do domácí péče získáte přesné instrukce, ať víte co máte dělat. U zákroků, které vyžadují specifickou přípravu domácího prostředí před návratem domů Vám včas sdělíme, jak a na co se máte připravit.

LÉKY

Medikace moderními léky v dávkách, které odpovídají onemocnění a váze a stavu pacienta. U chronických onemocnění máme pacienta pod dlouhodobým dohledem, léková medikace je operativně upravována podle vývoje stavu pacienta.

UKONČENÍ LÉČBY

Symbolickým ukončením léčby je závěrečná kontrola, během které lékař ortoped zhodnotí úspěšnost terapie. V případě potřeby získáte doporučení ohledně budoucí fyzické zátěže, úpravy stravy nebo zahrnutí potravinových doplňků, které mohou pozitivně ovlivnit pohybový aparát pacienta.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace