Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana SlužbyInterní medicína

Interní medicína,
královská disciplína

 

Jak probíhá vyšetření?

Jaká pro Vás máme řešení?

Přečtěte si více, nebo se rovnou objednejte na konzultaci.

 

 

Zavolejte nám +420 604 957 560

Nebo se objednejte skrz náš formulář.

 

 

 

 

Garant oboru

MVDr. Dorota Bořková

Diagnostika

ZKUŠENÝ TÝM

Zkušený tým osmi lékařů je naší devízou. Tým internistů je v úzké spolupráci s týmem chirurgů a všichni máme jediný cíl. Tím je zdravý pacient.

SONO

Špičkový přístroj MyLab7 v rukou zkušeného lékaře je při hledání správné diagnózy neocenitelným pomocníkem. Zhodnocení dutiny břišní, odhalení volné tekutiny, nádoru nebo kontrola březosti jsou jen některé z našich běžných úkonů.

RTG

Digitální RTG je nezbytným vybavením každého referenčního pracoviště. Práce se snímky v PC nám poskytuje detailní a přesné informace.

ENDOSKOPIE

Diagnostická metoda, která nám umožňuje neinvazivní prohlédnutí dutin pacienta. Rutinně provádíme gastroskopie, kolonoskopie, bronchoskopie, rhinoskopie nebo cystoskopie.

PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

ABVET klinika disponuje širokou škálou přístrojového vybavení. Evidence zdravotnického vybavení čítá deístky položek. Mimo jiné digitální RTG, Doppler ultrasonografický přístroj, přístroje pro měření ECG a EKG, holter, Věž pro vedení inhalační anestezie a další.

LABORATOŘ

Vlastní laboratoř nám umožňuje získání informací z rozboru krve v řádech minut. Stanovení hladiny progesteronu, odhalení FIV, FELV, cPLI, fPLI nebo provedení testu na krevní parazity šetří čas, který je mnohdy pro úspěšnou léčbu rozhodující. U náročnějších vyšetření spolupracujeme s laboratořemi v ČR a GER.

Léčba & Chirurgie

GIT

Onemocnění tlamy a slinných žláz, gastritidy, pankreatitida, endoskopické nebo chirurgické odstranění cizích těles, odběry vzorků pro další vyšetření.

RESPIRAČNÍ APARÁT

Konzervativní i chirurgické řešení potíží s dýchacím aparátem, možnost okamžité využití bronchoskopického vybavení. Rutinně řešíme bronchiální astma, chronická bronchitida, pulmonární tromboembolie, pleurální efúze a jiné obtíže.

MOČOVÉ ÚSTROJÍ

Akutní selhání ledvin, obstrukce v močovém aparátu, močové kameny, nemoci prostaty, řízení chronického selhávání ledvin, infekce močového ústrojí. Zobrazení a posouzení sliznice močových cest pomocí cystoskopie.

JÁTRA & ŽLUČNÍK

Metabolické, toxické a neoplastické onemocnění jater. Zánět jater, cirhóza. Portosystemický shunt a mikrovaskulární dysplazie.

REPRODUKCE

Kastrace, laparoskopická kastrace, chirurgické řešení zánětu dělohy (pyometra), nádory pohlavního aparátu a mléčné žlázy. Kontroly březozti, vedení komplikovaných porodů, císařský řez.

INFEKČNÍ CHOROBY

Parvoviróza, Leptospiróza, psincový kašel, herpes virus, FIV, anaplasma, ehrlichiáza, lymská borelióza, tularemie, tetanus, botulismus. Řešení pooperačních infekcí a infekcí po pokousání.

Pooperační péče

MODERNÍ MEDIKACE

Léčba moderními léky v dávkách, které odpovídají onemocnění, váze a stavu pacienta. Dlouhodobý dohled nad chronicky nemocnými pacienty, pravidelná úprava dávek léků s ohledem na vývoj stavu pacienta.

UKONČENÍ LÉČBY

Symbolickým ukončením léčby je závěrečná kontrola, během které lékař zhodnotí úspěšnost terapie. V případě potřeby získáte doporučení ohledně budoucí fyzické zátěže, úpravy stravy nebo zahrnutí potravinových doplňků, které mohou pozitivně ovlivnit kvalitu života pacienta.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace