Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana SlužbyKardiologie

Kardiologie,
srdeční záležitost

 

Jak probíhá vyšetření?

Jaká pro Vás máme řešení?

Přečtěte si více, nebo se rovnou objednejte na konzultaci.

 

 

Zavolejte nám +420 604 957 560

Nebo se objednejte skrz náš formulář.

 

 

 

 

Garant oboru

MVDr. Tamara Sobalová

Diagnostika

ZKUŠENÁ LÉKAŘKA

MVDr. Tamara Sobalová, odborný garant oboru. Má pokročilé zkušenosti s diagnostikou srdečních vad a nemocí, stejně jako s vedením jejich léčby.

SONO

Špičkový přístroj MyLab7 s barevným Dopplerem je v rukou zkušeného kardiologa neocenitelný nástroj pro provádění všech pokročilých kardiologických vyšetření.

RTG

Digitální RTG je nezbytným vybavením každého referenčního pracoviště. Práce se snímky v PC nám poskytuje detailní a přesné informace.

HOLTER

Jako jedno z mála pracovišť v ČR nabízíme 24hod sledování srdeční činnosti, tzv. Holter, u kterého si provádíme sami také kompletní vyhodnocení.

CT & MRI

Je-li potřeba magnetická rezonance (MRI) nebo počítačová tomografie (CT), zprostředkujeme Vám toto vyšetření bez čekání.

LABORATOŘ

Vlastní laboratoř nám umožňuje získání informací z rozboru krve v řádech minut. U komplikovaných laboratorních vyšetření využíváme služeb laboratoří v ČR a GER.

Léčba & Chirurgie

SRDEČNÍ VADY

Léčba vrozených a získaných srdečních vad. aortální stenóza, pulmonální stenóza, Fallotova tetralogie, HCM, DCM, PDA, onemocnění perikardu, management arytmií, degenerativní onemocnění chlopní, dysplazie chlopní, PRAA, defekt komorového septa, defekt síňového septa.

PDA

Chirurgické řešení PDA – ligace.

OSTATNÍ CHIRURGIE

Perikardiocentéza, torakocentéza, perikardektomie, chirurgie cévního prstence.

Pooperační péče

HOSPITALIZACE

Hospitalizace pacienta, který zůstává po zákroku pod přímým dohledem zkušeného personálu až do plného probuzení a několik hodin poté.

KYSLÍKOVÝ BOX

Podpůrná terapie v kyslíkovém boxu.

POUČENÍ

Podle povahy nemoci nebo operačního zákroku Vám předáme přesné instrukce vhodné domácí péči tak, abychom společnými silami minimalizovali vznik případných komplikací.

UKONČENÍ LÉČBY

Symbolickým ukončením léčby je závěrečná kontrola, při které je zhodnocena úspěšnost terapie. V případě potřeby získáte doporučení ohledně vhodné budoucí fyzické zátěže, úpravy stravy nebo zahrnutí potravinových doplňků.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace