Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana SlužbyPreventivní péče

I vaši mazlíčci potřebují
svého obvoďáka

Na koho se obrátit a co vás čeká?

Zajímá vás co s vašim mazlíčkem může být?

Nebo se rovnou chcete raději objednat na prohlídku?

 

 

Zavolejte nám +420 604 957 560

Nebo se objednejte skrz náš formulář.

Proč je prevence důležitá?

U zvířat platí stejně jako u lidí, že prevence je základ! Ochrana před nemocemi pomocí očkování je pro zvíře vždy přijemnější a pro Vaši peněženku vždy levnější než řešení nemoci samotné.

 

 

Proč si vybrat ABVET?

Na preventivní péči se podílí tým 7 lékařů. Sledujeme moderní trendy a postupy. Každému klientovi nabízíme řešení a postupy vhodné pro zvíře a únosné pro Vaši peněženku.

 

 

Kolik prevence obvykle stojí?

Prevence nabízí nepřeberné množství možností. U nás však máte jistotu, že preventivní péče o vašeho mazlíčka vás bude stát přesně tolik, kolik si můžete dovolit.

 

 

Na co se připravit?

Očkování

Povinné

Během života zvířete je povinné očkování proti vzteklině. Na trhu je mnoho výrobců a různé vakcíny. Obraťte se na nás, poradíme Vám a společně vybere pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Doporučené

Leptospiróza, parvoviróza nebo parainfluenza jsou jen některé z vážných nemocí, se kterými se může během života Vaše zvíře potkat. Nejlepší prevencí je pravidelné očkování, které všem majitelům výrazně doporučujeme.

Další

Na trhu jsou k dostání vakcíny například proti tetanu nebo borelioze. Postupem času tyto vakcíny využívá stále větší množství klientů.

Paraziti

Vnitřní paraziti

Ochrana před oblými i plochými červy je velmi důelžitá a ochrání Vaše zvíře před mnoha zdravotními komplikacemi. Dalším nebezpečím je možný přenos vnitřních parazitů na člověka. Odčervujte proto pravidelně a poctivě!

Vnější paraziti

Blechy, klíšťata, nebo třeba svrab. A to jsou jen ti nejběžnější. Jsou otravní, přenáší nemoci a každý, koho někdy štípl komár ví, jak takové kousnutí svědí. Zajímejte se proto jak své zvíře co nejlépe ochránit, protože pravidelné použití ochranných prostředků je mnohem levnější než léčba boreliózy nebo babéziózy.

Ostatní

Péče o celé tělo

Zápach z tlamy u psů, přerůstající zuby hlodavců nebo prevence predispozic k některým nemocem všech druhů. Problémy, které včasnou a odbornou prevencí významně zpříjemňují soužití Vás a Vašeho mazlíčka. Internet je výborný zdroj informací, takřka vždy Vám poradí někdo ze zkušenějších chovatelů. Ale konzultace a rada zkušeného lékaře Vám mnohdy ušetří čas, trápení a nakonec i peněženku.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace