Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana SlužbyStomatologie

Stomatologie,
nejen pro svěží dech

 

Jak probíhá vyšetření?

Jaká pro Vás máme řešení?

Přečtěte si více, nebo se rovnou objednejte na konzultaci.

 

 

Zavolejte nám +420 604 957 560

Nebo se objednejte skrz náš formulář.

 

 

 

 

Garant oboru

MVDr. Miloš Čtvrtníček

Diagnostika

ZKUŠENÝ LÉKAŘ

Péče o stomatologické pacienty je vedena pod dohledem MVDr. Miloše Čtrvtníčka, který se na tento obor veterinární medicíny zaměřuje.

Klinické vyšetření

Všichni to známe od svého zubaře. Klinické vyšetření, pečlivá prohlídka dutiny ústní, případně hlavy, je základní diagnostickou metodou v oboru stomatologie.

RTG

V rámci stomatologického vyšetření využíváme mobilní digitální stomatologický RTG přístroj, který je při diagnostice potíží se zuby velkým pomocníkem.

Léčba & Chirurgie

PERIODONCIE

Patří mezi základní ošetření chrupu.Zahruje péči o dásně a zuby, zejména pak odstranění zubního plaku, zubního kamene a leštění zubů. Se zanedbanou ústní hygienou je spojen zápach z tlamy, který je nejčastějším důvodem ošetření stomatologických pacientů.

ORTODONCIE

Řešení malokluze (chybné postavení zubu/zubů), zejména špatného postavení špičáků a řezáků, pomocí jednoduchých i složitých rovnátek, labiálních oblouků a skluzných stříšek.

PROTETIKA

Náhrady poškozených části zubů nebo zubů celých za použití protetické korunky.

ENDODONCIE

Ošetření dřeňového kanálku, které je mnohým majitelům známé z vlastní zkušenosti u stomatologa. Toto ošetření je zásadní při snahách o záchranu postiženého zubu ve snaze vyhnout se extrakci. Provádíme ošetření kanálku, vyplnění a uzavření zubu. V případě potřeby postup opakujeme.

ORÁLNÍ CHIRURGIE

Uzavřené a otevřené extrakce zubů, osteosyntéza fraktur čelisti, chirurgické řešení vrozených defektů, onkologických defektů a jiných problémů v oblasti dutiny ústní.

ANESTEZIE

Použití inhalační anestezie je samozřejmostí při vedení všech ošetření, která vyžadují zklidnění nebo anestezii pacienta. Použitím inhalační anestezie významně klesají rizika, která jsou s každou anestezií nevyhnutelně spojena.

Domácí péče

POUČENÍ

V rámci stomatologického ošetření, podle jeho rozsahu a závažnosti problému, získáte úplné informace o domácí péči ve spojení s onemocněním. Stejně tak Vás lékař v případě zájmu poučí o správném vedení ústní hygieny Vašeho zvířete, možnostech čištění zubů a eliminace zubního plaku.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace