Po—Pá 08.00 — 18.00 So 09.00 — 12.00 Ne 09.00 — 11.00

Pohotovost So – Ne – svátky do 19.00

Čeština

Čeština

Polski
Hlavní strana Zdravotní problémy

Uzdravený pacient,
náš společný cíl

Na koho se obrátit a co vás čeká?
Zajímá vás co s vašim mazlíčkem může být?
Nebo se rovnou chcete raději objednat na prohlídku?

 

Zavolejte nám +420 604 957 560
Nebo se objednejte skrz náš formulář.

Co Vás trápí?

Zvracení, průjem, nechutenství

Může jít o čas

Zvracení, průjem nebo nechutenství mohou být příznaky velkého množství zdravotních problémů. Zvířeti může hrozit například rychlá dehydratace a to je vážný zdravotní stav. Pokud se příznaky opakují, nečekejte, zavolejte nám a domluvíme se na ošetření.

Co Vás čeká

Základem úspěšné léčby je určení správné diagnózy. Po vstupu do ordinace provede lékař klinické vyšetření zvířete a zeptá se Vás na důležité informace. Pak společně se domluvíte na dalším postupu. Nejvíc nám leží na srdci zdraví zvířete, ale vždy bereme ohled také na Vaši peněženku.

Kulhání

Správná diagnóza

Je vždy na počátku úspěšné léčby a u ortopedických problémů to platí dvojnásob. Pokud Vaše zvíře viditelně kulhá nebo napadá na končetinu, je čas navštívit ortopedického specialistu. Váš veterinární lékař může být skvělý při řešení rutinních nemocí, ale zkušenosti získané při diagnózách tisíců jiných ortopedických pacientů jsou v tomto případě nenahraditelné.

Co Vás čeká

Diagnostické vyšetření provádí tým lékařů, MVDr. Martin Novák, specialista ortoped a MVDr. Miloš Čtvrtníček, kteří mají za sebou stovky správných diagnóz včetně následné úspěšné léčby. Po klinickém vyšetření a provedení RTG pomocí digitálního snímkování stanoví lékař diagnózu a navrhne Vám optimální řešení nalezeného problému. Po vzájemné konzultaci je zahájena léčba, v případě potřeby je stanoven termín operačního zákroku.

Otrava, nehoda, úraz

Jde o čas

Máte podezření, že Vaše zvíře pozřelo jed nebo otrávenou návnadu? Srazilo Vám psa auto? Nebo došlo k pádu z výšky? Nikdy nečekejte! Při uvedených situacích je zvíře vždy v ohrožení života a je nezbytné vyloučit například vnitřní zranění a krvácení dřív, než nastane kritický stav. Pamatujte, vyloučení závažného poranění nebo jeho nalezení co nejdříve je vždy levnější než řešení šokového stavu nebo otravy v pokročilé fázi.

Co Vás čeká

ABVET má vypracován přesný postup péče o akutní pacienty. Lékař se Vás zeptá na podrobnosti situace, která navodila akutní stav pacienta a pak už celý tým pracuje jako dobře namazaný stroj. Všichni lékaři a sestry vědí přesně co mají ve kterou chvíli dělat. Vždy máme k dispozici kompletní zásobu léků nezbytných pro zvládání akutních stavů, připravené přístrojové vybavení a operační sál tak, abychom se dokázali s akutním stavem vypořádat a pacienta stabilizovat. Jakmile se to podaří, pacient nabírá síly na hospitalizační jednotce, opět pod dohledem sester a lékařů.

Jiné zdravotní potíže?

Obraťte se na nás

Existuje nespočet příznaků, se kterými se můžete setkat, a které mohou ukazovat na mnoho nemocí. Zdravotní potíže s kůží, očima nebo zuby patří mezi velmi časté. Stejně tak běžné jsou bohužel nádory, potíže se srdcem nebo neurologické záchvaty. Pokud tedy pozorujete jiné než výše uvedené příznaky a chcete se ještě chvíli zdržet na našich stránkách, přečtěte si, jaké další služby Vám nabízíme.

Nejlepší řešení

Chcete vyřešit zdravotní potíže Vašeho mazlíčka? Zavolejte nám, popište svůj problém a objednejte se na vyšetření. Čeká Vás příjemná atmosféra, ochotný personál a zkušení lékaři. Je to skutečně takto jednoduché.

Monika Strnadelová + Fergi

Moc děkuji všem zaměstnancům kliniky a zvlášť panu doktoru Novákovi za záchranu naší fenečky Fergi, když ji praskl vřed na dvanácterníku a my jsme přišli na kliniku pět minut po dvanácté, né naší vinou.-( I když je to už šest let, Fergi je zdravá a čilá. Ještě jednou moc děkuji, nedám na vás dopustit.

Misel Misel + Čiko

Ďakujeme za skvelý prístup a profesionalitu MVDr. Novákovi a MVDr. Čtvrtníčkovi. Dobrý pocit vedieť, že existuje klinika, na ktorú sa vieme s dôverou spoľahnúť, aj keď 300 km od domova. Pozdravuje a ďakuje Čiko

Lucie Turenová + Black Beauty z Lyvar

Děkuji klinice ABvet za skvělou práci, hlavně MVDr. Čtvrtníčkovi při kastraci (laparoskopicky) naší fenečky. Maximální spokojenost, cesta dvě hodiny se vyplatila.

Petra Lesáková

Velké a upřímné díky paní doktorce Sobalové, která nám zachránila milovanou kočku. Profesionální jednání, neskutečná ochota, vstřícnost i nad rámec pracovní doby. Perfektní informovanost, lidskost a empatie. Mockrát děkujeme! Nebýt vás, přišli bychom o právoplatného člena rodiny. Kočka s hemolytickou anemií nám sice asi nebude přinášet radost několik desítek let, přesto děkujeme za čas, který jste pro ni vyšetřila!

Kamila Radlingerová

Nemohu jinak než kladně hodnotit naprosto úžasný, přátelský a profesionální přístup celého personálu kliniky; jsou to skuteční odborníci a lidé na svém místě. Ráda bych touto cestou poděkovala především paní MVDr. Bořkové za úžasnou péči o naši adoptovanou psí babičku a jsem nesmírně ráda, že jsme se rozhodli k registraci právě na této klinice

Objednejte se

Zavolejte nám na +420 604 957 560, nebo do formuláře vyplňte potřebné údaje a my vás budeme kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

1. Majitel
2. Zvíře
3. Co Vás trápí

* Povinné informace

Další krok

Pohlaví:

Kastrace:

Zpět Další krok

Co Vás trápí:

Váš vzkaz

Zpět

Děkujeme Vám za odeslání.

Ozveme se Vám co nejdříve telefonicky a domluvíme se na vyhovujícím termínu a času návštěvy.

Online konzultace